Kapoenenleiding

Dit is de kapoenenleiding voor het jaar 2021-2022:

Anouk Vertenten

“Zonnevlamrode tempramentvolle papegaai”

0483 43 70 23

AnoukV@scoutsmeerdaal.be

Jasper Vaes

“Adriatischbruine scherpzinnige scholekster”

0468 51 84 63

JasperV@scoutsmeerdaal.be

Lars Engelen

“Betulabruine authentieke alpaca”

0489 50 79 52

Lars@scoutsmeerdaal.be

Joren Lenaerts

“Phoenixgoude ondeugende kunec”

0478 65 43 03

JorenL@scoutsmeerdaal.be

Niklas von Werne

“Jupiterblauwe spitsvondige kea”

0468 16 42 81

Niklas@scoutsmeerdaal.be

Robin De Dobbeleer

“Savanne oranje aanstekkelijke arrasari” 

0468 23 19 22

RobinD@scoutsmeerdaal.be

An-Sofie Vanneck

“Siliquastrumbruin goedmoedig smelleken"

0491 36 35 52

AnsofieV@scoutsmeerdaal.be