Kapoenenleiding

Dit is de kapoenenleiding voor het jaar 2019-2020:

Nele Vaes 

Nymphaea-kleurige Dappere Ottogone"

0494 38 46 10

Nele@scoutsmeerdaal.be

Kato Matthys 

"Ochtendzonroze Stralende Spreeuw"

0471 53 31 28

 KatoM@scoutsmeerdaal.be

Luka Vancraesbeek

"Saguarokleurige Aanstekelijke Beo"

0472 83 09 66 

 Luka@scoutsmeerdaal.be

Remy Vanderwaeren

"Barnsteenbruine Krachtige Sifaka"

Marthe Matthys 

"Azalearoze Fleurige Vlinder" 

0479 33 99 28 

0492319349

 Remy@scoutsmeerdaal.be

Marthe@scoutsmeerdaal.be 

Aurore Vertenten

""Fuchsia Warmhartige Beo"

 

0479/31 44 77

 Aurore@scoutsmeerdaal.be

Wout Verschuere 

"Unakietoranje  Blijgeestige Steppelemming"

 

0474/09 18 17

 WoutV@scoutsmeerdaal.be