Kapoenenleiding

Dit is de kapoenenleiding voor het jaar 2017-2018:

Andreas Decaluwé 

"Noorderlichtgroene Stoutmoedige Pelikaan"

 

0479/729518

Andreas@scoutsmeerdaal.be

Jules Rappe

"Vulkaansteenoranje Guitige Springbok"

 

0470/06 82 35

 Jules@scoutsmeerdaal.be

Sem Peeters

"Zonnesteenoranje Olijke Panda"

 

0471/06 31 34

 Sem@scoutsmeerdaal.be

Mona Vankersschaever

"Hortentiakleurige Goedgeluimde Argali"

 

0473/46 75 46

 Mona@scoutsmeerdaal.be

Aurore Vertenten

""Fuchsia Warmhartige Beo"

 

0479/31 44 77

 Aurore@scoutsmeerdaal.be

Arnaud Depoorter

"Guavegroene Zelfredzame Oeakari"

 

0471/43 22 25

 Arnaud@scoutsmeerdaal.be

 

Marthe Dom 

"Ametrienpaars Stilgenietend Zeepaardje"

                                                    0471/44 06 85  MartheD@scoutsmeerdaal.be