Jonggiverleiding

Dit is de jonggiverleiding voor het jaar 2019-2020:

Hannah Vandenbroucke 

"Verbenapaarse Montere Paradijsvogel"

0487/478402

Hannah@scoutsmeerdaal.be

Lars Engelen 

"Betulabruine Authentieke Alpaca"

 0489/50 79 52 

Lars@scoutsmeerdaal.be

Wannes Panneels

"Avondzonrode Trotse Gnoe"

0489/35 78 07  

Wannes@scoutsmeerdaal.be

Mona Vankersschaever 

"Hortentiakleurige Goudgeluimde Argali"

0473/467549  

Mona@scoutsmeerdaal.be

Andreas Decaluwe 

""Noorderlichtgroene Stoutmoedige Pelikaan"

0479/729518

Andreas@scoutsmeerdaal.be

Vincent Von Werne 

"Larimarbruine Geliefde Orang Oetang"

0484/363508  Vincent@scoutsmeerdaal.be