Giverleiding

Dit is de giverleiding voor het jaar 2021-2022

 

Lynn van den Broecke

"Zeevonkrode Zelfbewuste Sneeuwstormvogel"

Lynn@scoutsmeerdaal.be

0474/ 04 22 61

Lore Vandenberghen

"Astilberode Vurige Gnoe"

Lorevb@scoutsmeerdaal.be

0471/ 21 43 39

Kaat Thienpont

"Calcietblauwe Scherpzinnige Spitsvogel"

Kaat@scoutsmeerdaal.be

0472/ 27 32 80

 Olivier Vloeberghs

"Mangrovegroene Genotzuchtige Tuimelaar"

Olivier@scoutsmeerdaal.be

0477/ 05 67 66

Wout Verschuere                                              

"Unakietoranje Blijgeestige Steppelemming" 

WoutV@scoutsmeerdaal.be

0474/ 09 18 17

Dylan Gilias

"Ulurukleurige Olijke Brulaap"

Dylan@scoutsmeerdaal.be

0495/ 12 06 60