Welpenleiding

​Dit is de welpenleiding voor het jaar 2018-2019:

Cas Peeters

"Citruskleurig Avontuurlijk Stokstaartje" 

0470/56 18 02

 Cas@scoutsmeerdaal.be

Bavo Hermans

"Strelitziaoranje Onverstoorbare Patrijs"

0485/05 58 96

 Bavo@scoutsmeerdaal.be

Kaat Thienpont

"Calcietblauwe Scherpzinnige Spitsvogel"

0472/27 32 80

 KaatT@scoutsmeerdaal.be

Serafien Defort

"Magmagele Levendige Lijster"

0487/78 57 88

 Serafien@scoutsmeerdaal.be

 

Wout Verschuere

"Unakietoranje Blijgeestige Steppelemming"

0474/09 18 17

WoutV@scoutsmeerdaal.be

Michiel Dekeyser

"Korengele Goedhartige Orang Oetang"

Olivier Vloeberghs

"Mangrovegroene Genotzuchtige Tuimelaar"

0472/59 51 36

0477/05 67 66

Michiel@scoutsmeerdaal.be

Olivier@scoutsmeerdaal.be