Welpenleiding

​Dit is de welpenleiding voor het jaar 2019-2020:

Arnaud Depoorter 

"Guavegroene Zelfredzame Oeakari" 

0471/43  22 25

 Arnaud@scoutsmeerdaal.be

Simon Pardon 

"Azurietblauwe Amicale Conejo"

0479 10 25 35 

 Simon@scoutsmeerdaal.be

Dylan Gilias 

"Ulurukleurige Olijke Brulaap"

0495 12 06 60 

 Dylan@scoutsmeerdaal.be

Jonas Van Ingelgom 

" Socagroene Stoutmoedige Bubalé "

0495 62 38 03 

 JonasV@scoutsmeerdaal.be

 

Orfee Perdieus 

"Avonturijngeel Goedlachs Winterkoninkje"

04792 67 15 55

Orfee@scoutsmeerdaal.be

Norah Kennis 

"

Olivier Vloeberghs

"Mangrovegroene Genotzuchtige Tuimelaar"

0477/05 67 66

Norah@scoutsmeerdaal.be

Olivier@scoutsmeerdaal.be