Welpenleiding

​Dit is de welpenleiding voor het jaar 2021-2022:

Contact: welpen@scoutsmeerdaal.be

Simon Pardon

 

“Azurietblauwe Amicale Conejo”

0479102535

simon@scoutsmeerdaal.be

Maurice Vankersschaever

 

“Jacarandablauwe Vindingrijke Patrijs”

0474597859

Maurice@scoutsmeerdaal.be

Louise Vanderwaeren

 

“Genstergele Montere Gnoe”

0473592076

LouiseV@scoutsmeerdaal.be

Ruben Vanzegbroeck 

 

“Bistonbruine Oprechte Beer”

04471449542

RubenV@scoutsmeerdaal.be

Alex Samyn

 

“Avondschitteringzilvere Genietende Wasbeer”

0496135742

alexs@scoutsmeerdaal.be

Eric Huyskens

 

“Zonnesteenoranje Dartele Waterwolf” 

 

erich@scoutsmeerdaal.be

Roos dom

""

 

roos@scoutsmeerdaal.be